Mesze

(2 wyniki)
Sortuj: 
kategoria rosnąco
FILTRY
icon icon icon
Producent
Dodatkowe
Cena

O zaletach meszu stosowanego w diecie koni możnaby pisać wiele. Mesz jest dodatkowym urozmaiceniem w diecie, zazwyczaj przygotowywanym na ciepło, któremu mało który koń potrafi się oprzeć.

Dlaczego mesz w diecie koni jest tak cennym dodatkiem? 

Mesz od wielu lat kojarzony jest z ciepłym regeneracyjnym posiłkiem dla konia. Wspomaga on perystaltykę jelit nie obciążac układu pokarmowego jak tradycyjna pasza treściwa, a jego forma sprzyja możliwości

przemyceniu lekarstw dla konia. Mesz sprawdzi się idealnie w formie posiłku regeneracyjnego po intensywnym treningu, a także w przypadku koni podczas rekonwalescencji, koni starszych, oraz w przypadku koni, które

mają problemy z układem pokarmowym. Podawany regularnie jest sposobem dodatkowego nawodnienia organizmu konia, co ważne jest szczególnie zimą, gdy konie piją mniej.

W ofercie Eggersmann Poland znajdziesz mesz bezzbożowy, stworzony z myślą o koniach wrzodowych oraz metabolicznych a także mesz z dodatkiem prebiotyku, bogaty w cenne kwasy Omega3 i Omega6.

Stosuj mesz w diecie swojego konia 1-3 razy w tygodniu i pamiętaj, aby nie zalewać go wrzątkiem, gdyż utraci on witaminy i minerały pod wpływem wysokiej temperatury.

Mesz zalewamy ciepłą wodą i w zależności od rodzaju meszu po 10-20 min. jest gotowy do podania Twojemu kopytnemu przyjacielowi.

 

 

czytaj dalej ...

Mesz to doskonała zdrowa przekąska i świetne urozmaicenie codziennej diety zapewniając cenne kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6. 

5
119,00 PLN
7,93 zł / kg
Cena: 119,00 PLN

Bezzbożowy mesz dla koni wrzodowych, koni po kolce i koni z problemami metabolicznymi.

135,00 PLN
Cena: 135,00 PLN
Zapisz się do newslettera
to pole jest wymagane
to pole jest wymagane
wyrażenie zgody jest wymagane
© 2021 Eggersmann, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
DB Schenker GLS
METODY PŁATNOŚCI
Przelewy24 PRZELEW BANKOWY