Oleje

(2 wyniki)
Sortuj: 
kategoria rosnąco
FILTRY
icon icon icon
Producent
Dodatkowe
Cena

Mimo to, że w naturze konie miały ograniczony dostęp do tłuszczów, ich organizm całkiem dobrze radzi sobie z ich przetwarzaniem.

Stosowanie oleju w diecie koni podnosi kaloryczność posiłku. Jest cennym dodatkiem do diety, gdyż pomaga w przesuwaniu treści pokarmowej.

Dodatkowo stosowanie oleju w diecie koni ma pozytywny wpływ na okrywę włosową. Sierść staje się błyszcząca a skóra elastyczna i mniej podatna na niekorzystne czynniki zewnętrzne.

Olej dla koni należy wprowadzać do diety stopniowo. Dobrze jest zacząć od ilości 15 ml dziennie i co kilka dni zwiększać ją o 5 ml. Zbyt nagłe wprowadzenie oleju do diety oleju może bowiem powodować u koni wzdęcia czy zwiększyć produkcję gazów.

Tłuszcz zawiera około 2,25 więcej energii niż taka sama ilość węglowodanów. Olej w przeciwieństwie do skrobi i cukrów prostych, jest bezpiecznym źródłem energii pod względem matabolicznym.

Podawany nawet w sporej ilości nie powoduje u koni nadpobudliwości. Jest to szczególnie ważne dla nadpobudliwych koni sportowych.

Sprawdź oleje dla koni w ofercie Eggersmann Poland.

czytaj dalej ...

Najlepsze źródło energii i kondycji koni na całym świecie.

68,00 PLN
Cena: 68,00 PLN

Połączenie oleju lnianego, oleju kokosowego, oleju z awokado, oleju rzepakowego i oleju z rokitnika dla bogactwa kwasów tłuszczowych Omega 3, Omega 6, Omega 7 i 9.

215,00 PLN
Cena: 215,00 PLN
Zapisz się do newslettera
to pole jest wymagane
to pole jest wymagane
wyrażenie zgody jest wymagane
© 2021 Eggersmann, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
DB Schenker GLS
METODY PŁATNOŚCI
Przelewy24 PRZELEW BANKOWY