Icon
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i

Omega SandXpell - odpiaszczacz dla koni

134,00 PLN
Dodaj do ulubionych

Omega SandXpell - odpiaszczacz dla koni

Preparat odpiaszczający dla koni na bazie psyllium i siemienia lnianego dla najbardziej efektywnego usuwania złogów piasku w jelitach.

Przemyślane połączenie psyllium (babki płesznik) i siemienia lnianego stworzone w celu wspomagania wydalania piasku z układu pokarmowego.

Omega Sand Xpell składa się z nasion psyllium i siemienia lnianego – silnego duetu wspierającego zdrowe trawienie i prawidłową kondycję. Psyllium, roślina o wysokiej zawartości włókna pokarmowego, pomaga koniom w naturalny sposób wydalić z jelit nagromadzone złogi piasku.

Piasek może gromadzić się w jelitach, kiedy konie i kuce utrzymywane są na piaszczystych padokach i na bardzo krótkiej trawie. Jego ziarenka przemieszczają się przez kolejne odcinki układu pokarmowego i gromadzą się w jelitach. Połknięcie piasku przez zwierzęta jest czasami nieuniknione, dlatego psyllium jest użytecznym dodatkiem do paszy, który ułatwia i wspiera delikatne usuwanie niepożądanych zanieczyszczeń z organizmu.

Podczas gdy psyllium jest kluczowym składnikiem Omega Sand Xpell, suplement ten zawiera również siemię lniane. Siemię lniane, bogate w zdrowe tłuszcze, kwasy tłuszczowe i będące doskonałym źródłem rozpuszczalnego włókna, skutecznie dba o utrzymanie zdrowej, lśniącej sierści i dobrze nabudowaną górną linię ciała. Podając psyllium, Omega Sand Xpell zapewnia dodatkowe włókno i bardzo potrzebne wsparcie kondycji, szczególnie dla koni, które wymagają wsparcia w utrzymaniu prawidłowych funkcji trawiennych.

Optymalne zdrowie układu pokarmowego wywołuje efekt domina w całym organizmie. Umożliwia skuteczne wchłanianie składników odżywczych, naturalne i bezproblemowe oddawanie kału, a nawet pomaga radzić sobie ze stresem. Omega Sand Xpell jest smacznym i łagodnie działającym suplementem bez żadnych dodatków smakowych i zapachowych.


Stosowanie:

  • konie: 85g (5 miarek) dziennie,
  • kuce: 51g (3 miarki) dziennie.

510g wystarcza na około 6 dni dla konia żywionego dawką 85g dziennie.

Składniki analityczne:

  • białko surowe 15%,
  • włókno surowe 5%,
  • tłuszcz surowy 4.5%,
  • popiół surowy 3,5%,
  • sód 0.06%.

Skład:

  • nasiona babki płesznik,
  • makuch z nasion lnu.
Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
© 2021 Eggersmann, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
DB Schenker GLS
METODY PŁATNOŚCI
Przelewy24 PRZELEW BANKOWY