Icon
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i

Omega Equine Respiair Boost 925g

148,00 PLN
Dodaj do ulubionych

Omega Equine Respiair Boost 925g

Potężna kombinacja składników, które współpracują ze sobą dla optymalnego zdrowia układu oddechowego. Omega Respirair to unikalnie zaprojektowany suplement, który znakomicie wspomaga układ oddechowy u koni.

Omega Respirair to unikalnie zaprojektowany suplement, który wspomaga układ oddechowy u koni. Zaprojektowany z myślą dla wszystkich typów koni i kucy. W tym produkcie znajduje się wiele kluczowych naturalnych składników, które współpracują ze sobą, aby pomóc w następujący sposób:
zioła takie jak:
olejek miętowy i mięta, łagodzą drogi oddechowe, zapewniając łatwe i naturalne oddychanie, niezależnie od tego czy koń ciężko pracuje, czy odpoczywa na padoku bądź boksie.
Eukaliptus jest dobrze znanym środkiem obkurczającym naczynia krwionośne, podczas gdy aloes zawiera ponad 200 aktywnych związków dla zdrowia w całym organizmie.
Metylosulfonylometan (MSM) i kurkuma pomagają utrzymać integralność płuc, wspierając zdrowy wzrost tkanek i podtrzymując zdrową reakcję na stan zapalny.

Wiele składników, w tym eukaliptus, czosnek i kurkuma, współpracują ze sobą, dla utrzymania zdrowego poziom śluzu w drogach oddechowych.
Witaminy C i E silnie wspierają układ odpornościowy i odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu komórek oddechowych w doskonałej kondycji.
Imbir jest odpowiedzialny za utrzymanie zdrowego krążenia wokół płuc, podczas gdy czosnek pomaga utrzymać zdrowy, minimalny poziom złych bakterii.

Skład:

Mączka lniana
Metylosulfonylometan
Czosnek
Imbir
Wodorost
Kurkuma
Mięta
Aloes
Olejek eukaliptusowy
Olejek miętowy

Dodatki/kg:

Witaminy:
Witamina C 3a300 31 000mg
Witamina E 3a700 8,160iu

Składniki analityczne:
Białko surowe 19%
Włókno surowe 4,5%
Oleje i tłuszcze surowe 9%
Popiół surowy 4,5%
Sód 0,13%

Stosowanie:

Konie - 22g (2 miarki) dziennie
Kucyki - 11g (1 miarka) dziennie

Opakowanie 925g wystarcza na około 42 dni dla konia karmionego dawką 22 g dziennie.Zapytaj o produkt
ROZWIŃ
Opinie
ROZWIŃ
Dostawa i płatność
ROZWIŃ
© 2021 Eggersmann, All Rights Reserved.
METODY DOSTAWY
DB Schenker GLS
METODY PŁATNOŚCI
Przelewy24 PRZELEW BANKOWY